Jdi na obsah Jdi na menu
 


Někteří kluci si myslí, jací jsou frajeři, když se už s někým líbali. Netuší však, jaké mínění má o něm ta osoba, se kterou se líbali. Ano, je to tak, spousta kluků se neumí líbat. Podle statistiky až 90 %! Pokud se tedy chcete dozvědět, jak správně líbat a kolik kluků to skutečně umí, můžete si přečíst článek Angeliny Mason.

7


Při líbání kružte jazykem kolem dokola, mějte zavřené oči a myslete na něco hezkého, soustřeďte se jen na to a hlavně líbejte vášnivě! Zeptali jsme se na ulici jednoho kolemjdoucího, který nám na sebe prozradil, že se jmenuje David a je mu 18, jak si myslí, že se správně líbá. On nám prozradil, že se stydí, ale že to sám neumí. Potom jsme mu poděkovali a rozloučili se s ním a asi 2 minuty na to jsme potkali dalšího velice atraktivního, mladě vypadajícího muže, který se nám svěřil, že je mu 19 let a jmenuje se Tomáš. Při otázce na jeho věk a jméno se zdál být sebevědomý a sebejistý, ale po zeptání na naši anketní otázku znejistěl a začal se zdráhat odpovědi a po chvíli nám přiznal totéž co mladík před ním. Vyzpovídali jsme jsme ještě dobrých 40 mladých kluků, z toho 2 znali správnou odpověd. Z toho vyplývá, že by se měli poučit a více se přizpůsobit. Přece si nebudete dělat ostudu, kluci!

Polibky - techniky líbání

Nevím, proč lidé vědí o líbání tak málo a umí jen pár polibků, přitom je to něco, co lidé dělají častěji než sex. Vždyť jeden polibek vám může přinést třeba i několik hodin radosti... Ale to záleží na tom, kdy, kde, jak a od koho ten polibek dostanete. Jasně, namítnete, že sex je sex, ale v době, kdy je AIDS stále větší a větší hrozbou, byste si měli více vážit své partnerky, i když třeba není vždy při chuti, vždyť líbání je to, po čem milující žena touží daleko více.

9

Techniky líbání

Líbání Lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.

Dýchání z úst do úst

Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce, takže musíte vysvětlit, jaké máte úmysly. V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera, aby vysál vzduch z vašich plic. Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci, ale pokud se povede, bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám.

Líbání rty i zoubky

Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.

Francouzké polibky

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.

Objímání se rty

Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.

Líbání na různé části těla

Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější.

Další tipy jak líbat

Rady pro ženy:

Chcete-li, aby se váš partner zlepšil v líbání, pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání, hodnoťte něžnost, vůni rtů, ohebnost jazyka, prostě cokoliv. Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnera pozvat na doučování. Citlivý partner vás po takovémto dopise jistě mile překvapí.

Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným, bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.

Rady pro muže:

Nikdy nemůžete ženě dopřát kouzlo jejího prvního chtěného polibku..., ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda.

Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.

Hodíš se ke svému miláčkovi? Chceš to vědět, tak  KLIKNI!!! ;o)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hodnoceni

(Martina, 16. 12. 2009 13:05)

Ty to rady sou velice skvělé sice sem se ještě nelíbala ale vyzkouším to. Děkuji za rady

LÍBÁNÍ S KLUKEM

(ŽANETA, 15. 12. 2009 13:15)

JÁ BYCHOM CHTĚLA MÍT KLUKA ABY JEMU BYLO 12 LET MĚ JE 12 LET JÁ BYCHOM CHTĚLA TO S KUSIT JMENUJISE ŽANETA KUDRNOVÁ BYDLÍM LEOŠE JANAČKA 44 JIHLAVA TAK MI NĚKDO NA PÍŠE ČÍSLO MÁM NATELEFON 420776642394 TAK SE OZVĚTE ŽANET

FRANCOUZÁK

(LUCINEČKA159, 17. 10. 2009 19:04)

aJOJKY!!!Pokud já vím tak se při něm krouží jazyky!!!
=-O ASI TO MÁTE ŠPATNĚ

...

(Kaja, 28. 8. 2009 23:51)

Ja nevim vy tady pisete jak se toho bojite (libani) ja to ma este jen pred sebou a to mi je 13 a strach nemam az to prijde trema bude ale na tom uz zalezet moc nebude a ja se na sveje prvni libani moc tesim a tak by to melo byt u kazdyho jestli se mate doopravdy moc radi neni co resit ;-) tak si to radsi uzijte nez by jste se toho meli bat :-*

dementi...

(_IfetQa._, 8. 5. 2009 8:00)

tady machrujete jak ste se už někdy z někym líbaly a že to přece je jesný jak se to dělá a přitom hov*no...jenom machrujete aby se kdyžtak nic neřeklo že ste se ještě nelíbaly...hej ty NEJ HOLKA V LÍBÁNÍ...vsadim se že seš ještě nelíbala...jenom tady machrujes jako par dalších dylinek...

fakt husty

(eliska, 25. 4. 2009 18:24)

uz vim jak mam na misu zapusobit !!!!!!!!

nic

(skty8, 20. 12. 2008 11:57)

mno kuju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klucíí

(monička, 23. 10. 2008 20:02)

jako nevím kdo si mysli že se umi cucat ale znam jednoho kluka kterej kdyz de na rande tak vytuhne a stydi se ale norm. je velkej machr

wolové

(Nikdo, 25. 3. 2008 19:59)

Ty woe wy tady machrujete jak ste se kousaly v deseti letech co to je za kidy. Znám takový kluky a znám moc dobře machrujete a kdyby vám máma nikdy nedala pusu tak ani newíte co kousání je

máš to tu hezký:D

nechtěla by sis vymyslet něco new

(nechtěl bych nemáš na nic lepšího?, 14. 1. 2008 20:53)

todle všechno je vopsaný to nemáš na nic svojeho?

Ne každý polibek znamená sex

(Nika a Vený, 28. 12. 2007 18:34)

Kluk který si myslí,že když ho holka políbí chce sex nemá pravdu...Polibek je vyjádřením úcty a lásky k partnerovi.....Nwm kde to vi kluci berete...Když vás holka políbí pomalu,něžně a přitom vás hladí po zádech znamená to že jí na vás opravdu záleží.Uvědomte si co je láska teprve potom můžet toto slovo použit a říkat že někoho milujete a za týden či dva se rozejdete......... Vlastní skušenosti nelžou!!!!!!!!!!!!

pro čubka uplne dole

(petrik, 22. 12. 2007 23:44)

jestly sukas od 12 nebo driv tak ja sem sukal uz v postylce.ty sukas mozna s propiskou nebo jinymi pomuckami ktere mas:-)

Nwim

(SOAD, 12. 12. 2007 15:26)

newim proč to popisuješ každej si to musí vyzkoušet sám ne ???

Tak to hovno

(SOAD, 12. 12. 2007 15:25)

Já jsem se líbal už 10 tak nwim co tady kecáte za hovnna

WoW

(Deepink, 29. 11. 2007 19:54)

Tak tohle je mazec!!Jeden z nej blogů co jsem viděla. Fakt to tady máš moc hezký;) Jen tak dál:)

husty

(macík, 20. 11. 2007 18:42)

hustej blog máš to tu hezky

Jaj bože...

(nej holka v líbání, 16. 11. 2007 18:16)

To ví přece všichni,jak se správně líbat. I když to člověk neumí,ale má se s tím druhým člověkem doopravdy rád, tak i když to neumí, tak se jim to líbí...já to mám ozkoušený...choj

Trapas

(Kasandra, 7. 11. 2007 20:14)

Ahojky no koukám že tady sou dvanáctiletý borečky který ani newědí co to znamená :-D no já sem se líbala je to už asik před měsícem no hráli jsme flašku no znáteto promě těch borečků :-D predel byla velká no a spadlo to namně trapas :-O ale zkousli sme se a je to mocinky pěkný.... a tady někdo hlásil že se líbal ale že se radči mrdá a je mu dvanáct ani neví co to znamená!!!!(mě je 15) a líbání umí každý i když si třeba myslíte že to neumíte je to od přírody (prostě přirozený) a já si taky myslela že to neumim ale umim.... tak se mějte moc krásně a borečci malí děte si na blog třeba bárbí to není pro vás!!!

S.O.S.(Help)

(S.O.S., 20. 10. 2007 18:20)

Holky potřebuju pomoc já neumím líbat a jeden kluk mě chce pozvat na randa je mi 15 a nutně potřebuju pomoc nechci stratit kluka kterého miluji!Prosím kdo se už líbal napište mi prosím na email:AnnaOssosova@seznam.czJá ho miluji nechci abi se semnou rozešel!

pomoc!!!!

(eeeee, 8. 10. 2007 15:13)

ahojky,jeste nikdy sem se nelibala a bojim se ze to pokazim,jenomze mam jeste jeden problem,s tim klukem ani nechodim a chtela bych se s nim libat Prosim pomozte mi ja ho strasne miluju S.O.S